Lektorky

Anička

Do České Republiky jsem se přistěhovala před 6 lety, dalo mi to hodně práce naučit se česky, proto chápu jak je důležité ovládat cizí jazyk. Jako maminka dvou synků, jsem ráda, že mám možnost učit děti anglicky, aby od malička měly dobrý vztah k angličtině a pak těšily se na i ni ve škole :).
Motto: "Nic není nemožné." autor neznámý

Petra

Záliba v pastelkách, křídách, štětcích, barvách, grafických technikách, keramické hlíně, šití, pletení, háčkování, vyšívání... to vše mě bavilo a provázelo již od dětství. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu, pracovala na různých pozicích doma i v zahraničí, můj život obohatily 3 děti... toto vše a mnohé další vedlo k tomu, že jsem před dvěma lety s nadšením založila Klub Čtyřlístek (http://petrajarosova.wixsite.com/ctyrlistek), kde se věnuji nejen výtvarné činnosti. V současnosti mé kroky směřují k Vám do Spamu a já se těším, co tato cesta přinese.

Helena

Vystudovala jsem obor anglický jazyk-český jazyk pro střední školy naPedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. A celý svůj „učitelský život“ učím na střední škole. :-). Ale protože jsem se stala maminkou dvou holčiček, začal mě zajímat i „anglický svět“ u malých dětí. A tak jsem ráda, i když s velkým respektem,přijala nabídku vést kurz pro děti v Litvínovicích. Věřím, že to bude jedna z mých životních výzev, ve kterých se budu snažit děti přesvědčit o tom, že i učení se čas od času stává zábavou:-)

Anička - "Šikovné ruce"

Jsem studentkou gymnázia v Českých Budějovicích. Tento rok se připravuji na maturitu a poté (když to dobře dopadne) bych se ráda vydala na další studium na pedagogickou fakultu. Už několikátý rok jezdím na rodinné setkání, kde hlídám děti různého věku. Chodíme společně na procházky, poznáváme přírodu, ale i rádi vyrábíme. Minulý rok děti velmi bavilo malovat akrylovými barvami na kameny a některé z nich k tomu nepotřebovaly ani štětec. :) Během školního roku pomáhám ve školce, kde pomáhám s předškolními a školními dětmi.